KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 9862474
nr 986 2474
Pastell
R Sellén, porträtt, signerad, signerad, 1921, 59x45
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 12 oktober 2015
kl 19:26:33
7/10 15:14:15
700 kr
10/10 14:01:23